- Overview
- Trip Outline
- Booking
- Gallery
- Reviews
- Video
- Route
Een VIP treatment tijdens de allereerste Freeride World Tour competitie in Kirgizië. Als supporter van onze stichting kun je de hele week aanwezig zijn bij het enige freeride evenement van Kirigizë. Je mag een uniek kijkje nemen achter de schermen bij onze organisatie. Na aankomst in Bishkek regelen wij een transfer naar het oosten van het land. We maken een stop aan de noordkust van het Issyk Kul meer en komen dan aan in onze hub Karakol.
Tussen 16 en 19 januari organiseren we freeride trainingen en 2 freeride competities. De Silk Road Freeride competitie is bedoeld om lokale riders klaar te stomen voor FWT deelname. Op 17 januari houden we de Silk Road Freeride competitie in Jyrgalan. Als klap op de vuurpijl hosten wij de Freeride World Tour Qualifier 2* op zaterdag 18 januari in Jyrgalan.
Jouw reis begint om dinsdagochtend met een verkenningsronde in het skigebied van Karakol. We inspecteren de pistes en zorgen ervoor dat alles gereed is voor de freeride trainingen. Samen met de andere VIP reizigers kun je in de middag vrij skiën in het skigebied. 's Avonds bezoeken we de hot springs van Ak Suu om even stoom af te blazen.
Woensdag is een vrije dag in het skigebied van Karakol. Als organisatie moeten we zorgen dat het restaurant klaar is voor de trainingen. We moeten banners ophangen, vlaggen neerzetten en zorgen dat de communicatie in orde is. Jij kunt genieten van de pistes en tijdens de lunch meeten we elkaar in het restaurant onderaan de piste. In de avond organiseren we de riders meeting voor Silk Road Freeride deelnemers in Karakol. Uiteraard mag je daarbij aanwezig zijn.
Silk Road Freeride competitie
Op donderdag kun je deelnemen aan de freeride trainingen in het skigebied van Karakol. In de ochtend delen we de deelnemers in groepen in. Daarna maak je enkele afdalingen met (beginnende) freeriders. Na de lunch doen we een snow safety training met beeper search. Vroeg in de avond verplaatsen we ons naar Jyrgalan.
Want op vrijdag wordt de Silk Road Freeride competitie gehouden. In de ochtend mag je alvast mee met de Pistenbully. Vanuit onze yurt kun je de deelnemers welkom heten. Je mag deelnemen aan de Silk Road Freeride competitie. Iedereen daalt af in twee categoriën, ski en snowboard. We maken geen onderverdeling tussen mannen en vrouwen.
Direct na de prijsuitreiking arriveren de Freeride World Tour riders. We organiseren een riders meeting in de Peak Lodge in Jyrgalan. Uiteraard mag je hierbij aanwezig zijn.
Freeride World Tour Qualifier 2* Jyrgalan
De zaterdag en zondag zijn gereserveerd voor de Freeride World Tour. Normaal gesproken wordt de FWT Qualifier gehouden op zaterdag 18 januari. Als VIP gast heb je toegang tot alle activiteiten. Je zal in deze dagen iets minder aan skiën/snowboarden toekomen. Maar in plaats daarvan kun je internationale freeriders aanschouwen in hun natuurlijke habitat. Bovendien ben je aanwezig bij de prijsuitreiking en de after party in Baitor guesthouse.
Op maandag organiseren wij een transfer terug naar Bishkek en je kunt op dinsdag jouw retourvlucht boeken. We maken een verrassende stop langs de zuidkust van het Issyk Kul meer en hebben een hotel voor je geboekt in Bishkek. Op maandagavond nemen we helaas afscheid. Ongetwijfeld met een waanzinnige ervaring.
Inclusief
- Transfers ter plaatse
- VIP toegang tot alle evenementen
- 3x overnachting in guesthouse Karakol
- 4x overnachting in guesthouse Jyrgalan
- 1x overnachting in hotel Bishkek
- Half pension (+water/thee/koffie)
- Engels sprekende reisleiding
- Lokale gidsen
- 3 daagse skipas Karakol
- Entree natuurlijke hot spring
- Pistenbully droppings Jyrgalan
- Bezoek aan Fairy Tale valley
Niet inclusief
- Vluchten (Turkish Airlines/Pegasus) – €350 – €450
- Lunch
- Alcoholische dranken
- Souvenirs & fooien
- Ski- of Snowboardhuur
- Reisverzekering (NKBV)
FWT - Silk Road Freeride - VIP
- 9 dagen Kirgizië
- VIP toegang Freeride World Tour Qualifier 2*
- Deelname Silk Road Freeride competitie
- Freeride trainingen in Karakol skigebied
- Halfpension, excl. vlucht
- Hot springs & IJskoude rivieren
- Karakol & Jyrgalan
START TOUR:
Maandag 09:30 uur, aankomsthal Bishkek International Airport.
Pick-Up in stadscentrum Bishkek is in overleg mogelijk.
EINDE TOUR:
Dinsdag 09:00 uur, vertrekhal Bishkek International Airport
Drop-Off in stadscentrum Bishkek is in overleg mogelijk
Dag | Route/Activiteit | Accommodatie |
---|---|---|
Zondag | Amsterdam/Brussel - Bisjkek | Vlucht |
Maandag | Bisjkek - Cholpon Ata - Karakol | Guesthouse Karakol |
Dinsdag | Skigebied Karakol | Guesthouse Karakol |
Woensdag | Skigebied Karakol | Guesthouse Karakol |
Donderdag | Silk Road Freeride training | Guesthouse Jyrgalan |
Vrijdag | Silk Road Freeride competitie | Guesthouse Jyrgalan |
Zaterdag | Freeride World Tour Qualifier 2* | Guesthouse Jyrgalan |
Zondag | Weather window | Guesthouse Jyrgalan |
Maandag | Jyrgalan - Karakol - Bisjkek | Hotel Bisjkek |
Dinsdag | Bisjkek - Amsterdam/Brussel |
* volgorde van programma kan veranderen
There are no reviews yet.